Обчисліть кількість атомів феруму в зразку заліза масою 9 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Дмитрий.

Объяснение:

n(Fe)=m/M= 9/56= 0.161 моль

N(С2Н6)=n•Na=0.161•6.02•10²³ = 9.675•10²² атомів