Визначити, яку кількість речовини становить ферум (II) сульфід FeS масою 352 г


Ответы на вопрос

Отвечает Король Абай.

Объяснение:

m(FeS)=352г

n(FeS)=?

M(FeS)=56+32=88г/моль

n(FeS)= m/M= 352/88 = 4моль