Задача. Який об"єм метану (н.у.) прореагував з хлором, якщо при цьому утворилось 0,75моль

трихлорометану?

Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(CH3Cl) = 0,75 моль

Найти: V(CH4) - ?

Складемо РХР:

CH4 + Cl2 → CH3Cl + HCl

З РХР бачимо, що  n(CH4) = n(CH3Cl) = 0,75 моль

Знайдемо об"єм метану:

V(CH4) =  n(CH4) * Vm = 0,75 * 22,4 = 16,8 л