Укажіть кількість речовини калій сульфату К2SO4, якщо маса його становить 87 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Александр.

Объяснение:

M (K2SO4) = 39 * 2 + 32 * 1 + 16 * 4 = 174 г/моль

n(K2SO4)= m/M = 87/174 = 0.5 моль