Укажіть число атомів, які містять у порції вуглекислого газу, формула якого СО2, кількістю речовини

16 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

число атомов это N

находится по формуле n=N\Na

N = Na*n=6,02*10(в 23 степени)*16=96,32*10(в 23 степени)

Объяснение: