Задача м Яку масу має азот N2 кiлькiстю речовини 0,5 моль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лихачев Миша.

Ответ:

Объяснение:

М(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль

m(N2) = n(N2) * M(N2) = 0,5 * 28 = 14 г