5. Нанишіть рівняння хімічних реакцій, за допомогою яких можна здійснити хімічне перетворення

Fe-FeO-Fecl2-Fe(OH)2-FeSO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Kostanyan Diana.

Ответ:

Объяснение:

2Fe + O2 = 2FeO

FeO + HCl = FeCl2 + H2O

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2 + 2NaCl

Fe(OH)2+ Н2SO4 = FeSO4 + Н2О