Н2S - сірководень. Задача 1. Маса речовини - 300г. Якій об єм має цей газ за н.у.? Задача 2. Об'єм

заданого газу - 50л. Визначте його масу.Дам 30балів!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хлудеева Таня.

Відповідь:

Пояснення:

Vm - стала величина = 22,4 л/моль

H2S - маса 2Н+S = 1*2 + 32 = 34 г/моль (за таблицею Менделеєва)