9. Відносна формульна маса речовини, формула якої E2S04 становить 142. Укажи назву елемента Е та

номер періоду в періодичній системі, у якому його розміщено.пж срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Максим.

Объяснение:

Mr(E2S04)=142

Получаем уравнение:

x*2+32+(16*4)=142

2x+32+64=142

2x=142-96

2x=46

x=23(Натрий,Na)

Ответ:Элемент Натрий,его номер периода 3.