Хром може утворювати два оксиди, у яких він виявляє валентність III та VI. Складіть формули цих

оксидiв та обчисліть масову частку Хро- му в них. До якої групи оксидiв вони належать?​

Ответы на вопрос

Отвечает Nosova Daria.

Объяснение:

Cr2O3 (|||)(Амфотерный)

CrO3(Vl)(Кислотный)

Mr(Cr2O3)=152 г/моль

Mr(CrO3)=100 г/моль

W(Cr)=104/152*100%=68,4%

W(Cr)=52/100*100%=52%