Визнач кількість речовини сульфур(VI) оксиду SO3, маса якого

дорівнює 2640 г. Пжпжпжпж

Ответы на вопрос

Отвечает Ломаева Женя.

n(SO3) = m(SO3) ÷ M(SO3)

M(SO3) = 32 + (3×16) = 80г/моль

n(SO3) = 2640г ÷ 80г/моль = 33 моль

Відповідь: n(SO3) = 33 моль