Зразок речовини масою 39,2 г містить 4,2 ∙ 10^23 молекул. Яка молярна маса цієї речовини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Алина.

Ответ:

N=12.04*10^23 (молекул)

n =N/Na, где Na - число Авогадро =6.02*10^23 (молекул/моль)

n=12.04*10^23/6.02*10^23=2 (моль)

M(O2) = 2*16=32 (г/моль)

m=n*M = 2*32=64 (г)