Запишіть значення відносної густини Леткої сполуки Гідрогену та Селену Н2Se за повітрям


Ответы на вопрос

Отвечает Черяшов Никита.

Объяснение:

Молярная масса H2Se: 81 г/моль

Молярная масса воздуха: 29г/моль

D= M(H2Se)/M(повітря)= 81/29= 2.793