СРОЧНО!!!!!! скласти рівняння реакцій пентену: →горіння → приєднання брому → приєднання хлороводню

→ гідрування → гідратація → окиснення KMnO 4

Ответы на вопрос

Отвечает Кранцевич Катя.

Ответ:

Рівняння реакцій пентену:

1. Горіння: C5H10 + 7O2 → 5CO2 + 5H2O

2. Приєднання брому: C5H10 + Br2 → C5H10Br2

3. Приєднання хлороводню: C5H10 + HCl → C5H11Cl

4. Гідрування: C5H10 + H2 → C5H12

5. Гідратація: C5H10 + H2O → C5H11OH

6. Окиснення KMnO4: C5H10 + 2KMnO4 + 3H2SO4 → 5CO2 + 2MnSO4 + K2SO4 + 8H2O

Отвечает Симцов Илья.

Відповідь:

C5H10+O2=CO2+H2O

C5H10+Br2=C5H10Br2

C5H10+HCI=C5H11CI

C5H10+H2=C5H12

C5H1O+H20=C5H11OH

2C5H10+4KMnO4+6H2SO4⇒5CH3COOH+2K2SO4+4MnSO4+6H2O

Пояснення: