Який об'єм розчину спирту можна добути з глюкози масою 1 кг, якщо масова частка спирту 40 %

(густина розчину 0,72 г/мл).

Ответы на вопрос

Отвечает На Миша.

Объяснение:

1 кг=1000 г

m(C₂H₆O)=1000*0,40=400 г

V=m/p

V=400/0,72=555,56 л