Дано и решение пожалуйста, как можно быстрее Який об'єм повітря потрібний для спалювання етену

об'ємом 20л?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лубченков Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(C₂H₄)=20л

Знайти:

V(повітря) -?

Розв'язок:

1) C₂H₄ + 3O₂ ⇒ 2CO₂ + 2H₂O

2) За рівнянням реакції:

n(C₂H₄) : n(O₂) = 1 : 3

Звідси n(O₂) = 3 • n(C₂H₄)

3) n(C₂H₄) = V/Vm = 20л÷22,4л/моль = 0,89моль

n(O₂) = 3 • 0,89моль = 2,68моль

V(O₂) = n • Vm = 2,68моль • 22,4л/моль = 59,2л

4) У повітрі міститься 21% кисню.

Тобто

59,2л - 21%

Хл - 100%

Хл = 59,2л • 100% ÷ 21% = 282л.

Відповідь: необхідно 282л повітря.

Отвечает Нуриев Булат.

Відповідь:

Кількість повітря, необхідного для спалювання 20 літрів етену, залежить від кількох факторів, у тому числі від стехіометричного співвідношення повітря та палива, чистоти етену та умов температури та тиску. Загалом, стехіометричне співвідношення повітря до палива для спалювання етену становить близько 12,5 до 1.

Отже, щоб спалити 20 літрів етену, вам знадобиться кількість повітря, що дорівнює 20 літрам х 12,5 = 250 літрам.

Важливо зазначити, що це теоретична оцінка, і що на практиці може знадобитися надлишок повітря для забезпечення повного згоряння та мінімізації утворення забруднюючих речовин. Крім того, у певних промислових процесах співвідношення повітря/паливо може регулюватися для контролю реакції згоряння та оптимізації умов процесу.