1. Який тип хімічної реакції? Чи правильно урівняно рівняння? а) SO 3 + H 2 O = H 2 SO 4 б) С + О

2 = СО 2 в) СаСО 3 + 2НСl = СаСl 2 + Н 2 О + СО 2 г) N 2 + 3Н 2 = 2NH 3 д) 2SO 2 + O 2 = 2SO 3 е) NH 3 + HNO 3 = NH 4 NO 3 є) 2NO + O 2 = 2NO 2 ж) Н 2 + Сl 2 = 2НСl з) 2Н 2 + О 2 =2Н 2 О і) СаСО 3 = СаО + СО 2 и) SO 2 + H 2 O = H 2 SO 3 ї) N 2 + O 2 = 2NO й) N 2 O 4 = 2NO 2 к) N 2 + O 2 = 2NO л) N 2 + 3H 2 = 2NH 3

Ответы на вопрос

Отвечает Герасименко Алёна.

Объяснение:

а) SO 3 + H 2 O = H 2 SO 4 сполучення

б) С + О 2 = СО 2 сполучення

в) СаСО 3 + 2НСl = СаСl 2 + Н 2 О + СО 2 обміну

г) N 2 + 3Н 2 = 2NH3 сполучення

д) 2SO 2 + O 2 = 2SO3. сполучення

е) NH 3 + HNO 3 = NH4NO3 сполучення

є) 2NO + O 2 = 2NO2 сполучення

ж) Н 2 + Сl 2 = 2НСl сполучення

з) 2Н 2 + О 2 =2Н 2 О сполучення

і) СаСО 3 = СаО + СО 2 розкладу

и) SO 2 + H 2 O = H 2 SO 3 сполучення

ї) N 2 + O 2 = 2NO сполучення

й) N 2 O 4 = 2NO2 сполучення

к) N 2 + O 2 = 2NO сполучення

л) N 2 + 3H 2 = 2NH3 сполучення