скласти рівняння реакцій між киснем і наступними речовинами: H2, K, Zn, B, Si, As, Se, I2, Ar.

Назвати продукти.

Ответы на вопрос

Отвечает Люхманова Настя.

Відповідь:

2H2(гідроген) + O2 (кисень) = 2H2O                    (гідроген оксид)

2K(калій) + O2(кисень) = 2K2O                              (калій оксид)

2Zn(цинк) + O2(кисень )= 2ZnO                             (цинк оксид)

4B(Бор) + 3O2(кисень) = 2B203                             (бор оксид)

Si(силіцій)+ O2(кисень) = SiO2                               (силіцій оксид)

4As(арсен) + 5O2(кисень) = 2As2O5                     (арсен оксид)

Se(селен) + O2(кисень) = SeO2                              (селен оксид)

2I2(йод) + 5O2(кисень) = 2I205                              (йод оксид)

2Ar(аргентум) + O2(кисень) =  2Ar2O                    (аргентум оксид)

Пояснення: