Визначте відносну молекулярну масу речовини : ZnSO4 , Al2(SO3)2


Ответы на вопрос

Отвечает Петрушин Дмитрий.
Mr(ZnSO4) = 65 + 32 + 16 * 4 = 161
Mr(Al2(SO3)2) = 27 * 2 + 32 * 2 + 16 * 6 = 214