Визначте кількість молекул і атомів, якщо маса речовини Al²S³ дорівнює 45 г З дано (У мене в

профілі є інші завдання з хімії на бали, якщо не складно вирішіть будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Неприн Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Al₂S₃) = 45 г

Найти: Nм(Al₂S₃) - ? N(Al₂S₃) -?

Знайдемо кількість речовини Al₂S₃

M(Al₂S₃) = 27 * 2 + 32 * 3 = 150г/моль

n(Al₂S₃) = m(Al₂S₃)/M(Al₂S₃) = 45/150 = 0,3 моль

Обчислимо кількість молекул та атомів:

Nм(Al₂S₃) = n(Al₂S₃) * Nа = 0,3 * 6,02 * 10²³ = 1,806 * 10²³ молекул

N(Al₂S₃) = 5 * Nм(Al₂S₃) = 5 * 1,806 * 10²³ = 9,03 * 10²³ атомів