Помогите даю 85б 10. (2 бали) Складіть формули сполук за відомими валентностями елементів: ІІI V

VII IV V Al O, Zn O, N O, P O, Cl O, C Н, N O, Li O 11. (1 бал) Розрахуйте масову частку Гідрогену в сполуці РН3. 12. (1 бал) Перетворіть на хімічні рівняння такі схеми реакцій (розставте коефіцієнти): Na + H2O → NaOH + H2 KClO3 → KCl + O2 ІV рівень 13. (2 бали) Під час взаємодії міді масою 6,4 г з киснем масою 1,6 г утвориться купрум(ІІ) оксид. Визначте масу купрум(ІІ) оксиду. Запишіть рівняння реакцій та розставте коефіцієнти.

Ответы на вопрос

Отвечает Герасименко Андрей.

Відповідь:

10.

Al2O3,  ZnO, N2O5, P2O5, Cl2O, CН4, NO2, Li2O  ???????

11. Розрахуйте масову частку Гідрогену в сполуці РН3.

Mr(PH3)=31+3*1=34

w(H)=3*100/34=8,82%

12.  Перетворіть на хімічні рівняння такі схеми реакцій (розставте коефіцієнти):

2Na + 2H2O → 2NaOH + H2

2KClO3 → 2KCl + 3O2

ІV рівень

13. (2 бали) Під час взаємодії міді масою 6,4 г з киснем масою 1,6 г утвориться купрум(ІІ) оксид. Визначте масу купрум(ІІ) оксиду. Запишіть рівняння реакцій та розставте коефіцієнти.

2Cu+O2=2CuO

6,4+1,6=Xг

за законом збереження маси речовини, маса CuO =6,4+1,6=

Пояснення: