Скласти рiвняння можливих реакцій, вкажіть типи реакцій, вкажіть процес нейтралізації: 1)

H2SO4+Na2O= 2)HC1+Fe(OH)3= 3)HNO3+K2CO3= 4)HC1+SO2= 5)HC1+ Fe= 6)HCl+ Hg= 7) H2SO4+Al= 8) HC1+ KNO3= 9)H3PO4+ Ca(OH)2= 10) HCl- AgNO3= 11) Н3РО4-Mg=(допоможіть будь ласка)​

Ответы на вопрос

Отвечает Жигаров Максим.

Объяснение:

1) H2SO4+Na2O= Na2SO4 + H2O обміну

2)3HCl + Fe(OH)3= FeCl3 + 3H2O нейтралізації (обміну)

3)2HNO3 + K2CO3= 2KNO3 + CO2↑ + H2O обміну

4)HCl + SO2 ≠

5)HCl + Fe= FeCl2 + H2↑ заміщення

6)HCl + Hg ≠

7) 3H2SO4 + 2Al= Al2(SO4)3 + 3H2↑ заміщення

8) HCl + KNO3 ≠

9) 2H3PO4 + 3Ca(OH)2= Ca3(PO4)2 + 6H2O нейтралізації (обміну)

10) HCl + AgNO3= AgCl↓ + HNO3 обміну

11) 2Н3РО4 + 3Mg = Mg3(PO4)2 + 3H2↑ заміщення