Встановити формулу карбонової кислоти, якщо відомо W(С)=40%, W(Н)=6,66%, W(О)=53,34%. Густина парів

цієї речовини за повітрям становить 2,07.

Ответы на вопрос

Отвечает Вялков Гриша.

Самое простое решение след:
D(карб. кислота) = M(карб. кислота)/M(воздух) --> M(газ)= M(воздух)*D(карб. кислота)

M(газ)= 29г/моль * 2,07 ≈ 60г/моль

M(C)= 0,4 * 60г/моль = 24г/моль

M(H)= 0,0666 * 60г/моль ≈ 4г/моль

M(O)= 0,5334 * 60г/моль ≈ 32г/моль

24г/моль / 12г/моль = 2

4г/моль / 1г/моль = 4

32г/моль / 16г/моль = 2

C2H4O2 - CH3COOH - этановая кислота