7. Обчисліть відносні молекулярні маси речовин, формули яких Са(ClO4)2, ALC3, P203. 53​


Ответы на вопрос

Отвечает Митчик Ірка.
Mr(Ca(CIO4)2)=40+35,5*2+16*8=40+71+128
=239
MrAI4C3=27*4+12*3=108+36=144
MrP203=31+2+16*3=62+48=110