Обчисліть який об'єм кисню необхідний для повного згорання 8 л метану мне нужно решение ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мисунова Ирина.

Дано:

V(CH4) = 8 л

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O;

2) V(O2) = V(CH4) * 2 = 8 * 2 = 16 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 16 л.