6. Установіть відповідність між формулою речовини та її моляр- ною масою. 1) MgO 2) MgS 3) MgCl_{2}

4) MgF_{2} б)56 ґ) 95 г) 62 B) 59 a) 40 СРОЧНОООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

Объяснение:

1) Mr(MgO) = 24 + 16 = 40                 a) 40

2) Мr(MgS) = 24 + 32 = 56                б)56

3) Мr(MgCl2) = 24 + 35,5 * 2 = 95    ґ) 95

4) Мr(MgF2) = 24 + 19 * 2 = 62          г) 62