Задача 2. Обчисліть масу солі і води, необхідних для приготування 200г розчину з масовою часткою

солі 15%. СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Стахов Броніслав.

дано

m(ppa) = 200 g

W= 16%

--------------------

m(соли) -?

m(H2O)-?

m(соли) = m(ppa) * W / 100% = 200*16% / 100% = 32 g

m(H2O) = 200 - 32 = 168 g

ответ 32 г, 168 г