Обчисліть масу нерозчинної солі, що утвориться в результаті реакції між 170 г аргентум нітрату з

необхідною кількістю ферум (ІІІ) хлориду. Будь ласка з дано, даю 35 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Юлия.

Дано:

m(AgNO3) = 170 г

Найти:

m(AgCl) - ?

Решение:

3AgNO3 + FeCl3 => Fe(NO3)3 + 3AgCl

n=m/M

M(AgNO3) = 108 + 14 + 48 = 170 г/моль

n(AgNO3) = 170/170 = 1 моль

n(AgCl) = n(AgNO3) = 1 моль

M(AgCl) = 108 + 35,5 = 143,5 г/моль

n(AgCl) = 1 × 143,5 = 143,5 г

Ответ: 143,5 г