У солодку воду масою 150 грамів з масовою часткою цукру 23% досипали 46 грамів цукру. Обчисліть

масову частку цукру в новому розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Николай.
W = (m1•w1+m2}/(m1+m2)
w= 150-0.23+46/(150+46)=80.5/196=0.4107 (41.07%)