Пж хімію задачку зробити срочно Дано m(Mgo)=135 г. +H3PO4 знайтиm(com)-? V(H2O)?8 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Назиркулова Рухшона.

Ответ:

135г. х

3MgO + 2H3PO4 --- Mg3(PO4)2 + 3H2O

120г 262г

m(Mg3(PO4)2)= 262г

х = 262*135/120= 294.7г

135г. х(литров)

3MgO + 2H3PO4 --- Mg3(PO4)2 + 3H2O

120г. 67,2

V(3H2O) = 3*22,4= 67,2л

х= 67,2*135/120= 75,6л