Знайдіть масу глюкози і об’єм води у 5-%му розчині масою 500 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Кокшаров Пётр.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-нC₆H₁₂O₆) = 500 г

w = 5 %

р(H₂O) = 1 г/мл

Найти: m(C₆H₁₂O₆) - ? V(H₂O) - ?

m(C₆H₁₂O₆) = m(р-нC₆H₁₂O₆) * w% : 100% = 500 * 5% : 100% = 25 г

m(H₂O) = m(р-нC₆H₁₂O₆) - m(C₆H₁₂O₆) = 500 - 25 = 475г

V(H₂O) = m(H₂O)/р(H₂O) = 475/1 = 475 мл