СРОЧНО!!!!!!!!!!ПРОШУ!!!!!!!! 2) Маса соди становить 16 г, а маса розчину 252 г. Скільки води

використали для приготування цього розчину?ДАЮ 50 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

m(H2O) = m(р-ну) - m(соди) = 252 - 16 = 236 г