Укажіть масу розчину (г) для приготування якого використали кухонну сіль масою 40 г і воду масою

160 г

Ответы на вопрос

Отвечает Исаенко Катерина.

Ответ:

Объяснение:

m розчину = m води + m речовины = 160+40 = 200 г

Отвечает Кючюк Серг.

Дано:

m(солі) = 40 г

m(води) = 160 г

Знайти:

m р-ну(солі) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 40 + 160 = 200 г.

Відповідь: Маса розчину солі становить 200 г.