Обчисліть масу купрум(2) гідроксиду, який утвориться при взаємодії 40г натрій гідроксиду з

купрум(2) хлоридом ?​

Ответы на вопрос

Отвечает German Oleg.

Ответ:

(CuCl₂) = 4,05 г

Знайти:

m(Cu(OH)₂ -?

Розв'язок.

M(CuCl₂) = 135 г/моль

n(CuCl₂) = m/M = 4,05 г/135 г/моль = 0,03 моль

M(Cu(OH)₂) = 98 г/моль

CuCl₂ + 2KOH = Cu(OH)₂ + 2KCl

З рівняння реакції бачимо, що n(Cu(OH)₂) = n(CuCl₂) = 0,03 моль

m(Cu(OH)₂) = n*M = 0,03 моль*98 г/моль = 2,94 г

Відповідь: 2,94 г