8. У 555 мл води розчинили 45 г сахарози. Яка масова частка сахарози в розчині? a)7,5% 6)8,1% B)75%

г)81%​

Ответы на вопрос

Отвечает Гудошник Александр.

Ответ: a)7,5%

Объяснение:

Дано:

m(сахарози) = 45 г

m(Н2О) = 555мл = 555 г

Найти: w(сахарози) - ?

1. Обчислимо масу нового розчину

m(р-ну) = m(сахарози) + m(Н2О) = 45 + 555 = 600 г

2. Знайдемо масову частку солі в добутому розчині

w(cахарози) = m(сахарози)/ m(р-ну)  * 100% = 45/600 * 100% = 7,5%