Який об’єм кисню витратиться на спалювання 120л (н.у.) метану?


Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Дано:

V(CH4) = 120 л​

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O;

2) V(O2) = V(CH4) * 2 = 120 * 2  = 240 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 240 л.