У результаті розчинення солі у воді масою 60 г добули 65 г розчину. Розрахувати масову частку

розчиненої речовини в розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Дано:

m(води) = 60 г

m р-ну(солі) = 65 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = m р-ну(солі) - m(води) = 65 - 60 = 5 г;

2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 5 * 100% / 65 = 7,7%.

Відповідь: Масова частка солі становить 7,7%.