Здійсніть хімічні перетворення за поданою схемою Cu Sou → Cu(OH)2 → CuO


Ответы на вопрос

Отвечает Кучеров Александр.

Ответ:

2Cu + O2 = 2CuO

CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O

CuSO4 + 2NaOH = Na2SO4 + Cu(OH)2

Cu(OH)2 + 2HCl = CuCl2 + 2H2O

CuCl2 + 2NaOH=CuO+ H2O + 2NaCl

CuO+H2=Cu+H2O

Объяснение: