Напишіть рівняння реакцій, що лежать в основі схем перетворень та урівняйте їх: a) CH4-CO2 ---

Н2СО3 б) Li-Li20 ---- LIOH

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Дима.

1) CH4-CO2-Н2СО3

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

CO2 + H2O = H2CO3

2) Li-Li2O-LIOH

O + 2Li = Li2O

H2O + Li2O = 2LiOH