Обчисліть об’єм та масу водню кількість речовини 2 моль за нормальних умов З ДАНО ТА РІШЕННЯМ


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Николай.

Ответ:

Дано:

n(H₂) = 2 моль

V(H₂) — ?

m(H₂) — ?

Розв'язування:

V(H₂) = n(H₂) × Vm = 2 моль × 22,4 л/моль = 44,8 л

m(H₂) = n(H₂) × M(H₂) = 2 моль × 2 г/моль = 4 г

Відповідь: 2 моль водню займає 44,8 літрів і має масу 4 грам.