8. Допишіть рівняння реакцій, вкажіть їх тип a) C6H12O6 + O2 = б) (C6HioOs)n + H2O= в) С2Н4 + H2=

r) CH3COOH + NaOH =

Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.

Ответ:

a) C6H12O6 + 6O2 = 6CO2 + 6H2O

Тип реакції: Окиснення-відновлення (горіння глюкози)

б) (C6HioOs)n + nH2O = nC6H12O6

Тип реакції: Гідроліз (розщеплення полісахариду на мономери за участю води)

в) С2Н4 + H2 = C2H6

Тип реакції: Гідрогенування (додавання водню до етену для утворення етану)

г) CH3COOH + NaOH = CH3COONa + H2O

Тип реакції: Нейтралізація (реакція між кислотою і лугом, утворення солі та води)

Объяснение: