Маса розчину -200 гмаса розчинюваної речовини - 10%Знайти: v H2O -?


Ответы на вопрос

Отвечает Галс Гуля.

Ответ: Для того, щоб знайти об'єм розчину води (v H2O), необхідно використати формулу:

маса розчину = маса розчинюваної речовини + маса розчинника

де маса розчинника - це маса води, яку додали до речовини.

Ми знаємо, що маса розчину дорівнює 200 г, а маса розчинюваної речовини становить 10% від маси розчину:

маса розчинюваної речовини = 0.1 * 200 г = 20 г

Тоді, підставляючи відомі значення в формулу, отримаємо:

200 г = 20 г + маса води

маса води = 200 г - 20 г = 180 г

Отже, об'єм розчину води становить 180 мл (при умові, що щільність води становить 1 г/мл).

Объяснение: