Який обʼєм вуглекислого газу можна добути внаслідок бродіння 400 кг Глокози, що містить 10% домішок

?

Ответы на вопрос

Отвечает Китикова Ксюша.

Ответ:

С6Н12О6=2С2Н5ОН+2СО2

n(CO2)=2*n(C6H12O6)=2*(400*0,9)/180=4 моль

V(CO2)=4*22,4=89,6л

Объяснение: