Із двох розчинів з масовими частками речовини 6% і 80% потрібно приготувати розчин масою 200г з

масовою часткою речовини 9% .

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Вадим.

Ответ:

Дано:

m(р-ну) = 40 г

w(NaCl2) = 15%

m(H2O) = 20 г

9-7-1

Розв’язання:

1. Яка маса NaCl у 40 г 15% розчину?

9-7-2

2. Яка маса утвореного розчину?

m1(розчину) = m(розчину) + m(H2O)= 40 + 20 = 60 г.

3. Яка масова частка NaCl в добутому розчині?

9-7-3

w1(H2O) – ?