10. Допишіть рівняння реакції, доберіть коєфіцієнти, вкажіть умови і назвіть продукти реакції. A)

Na2O + SO3 = Б) CuOH =B) K2CO3 + H2SO4 = ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА❤❤ буду очень благодарна​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Марина.

Объяснение:

A) Na2O + SO3 = NaSO4

Б)Cu(OH)2=CuO+H2O

B)K2CO3 + H2SO4 = K2SO4+H2CO3