Вкажіть масу розчиненої речовини в розчині масою 150 г з масовою часткою 20 %. 130 г 75 г 30 г 60

гСРОЧНО УМОЛЯЮ ВАС У МЕНЯ 3 МИНУТЫ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дворская Катерина.

Дано:

m р-ну(речовини) = 150 г

ω(речовини) = 20%

Знайти:

m(речовини) - ?

Розв'язання:

1) m(речовини) = ω * m р-ну / 100% = 20% * 150 / 100% = 30 г.

Відповідь: Маса речовини становить 30 г.