2. Скільки води і солі треба взяти, щоб приготувати 500 г 3%-ного розчину? GRONOSO​


Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 500 г

w(солі) = 3% або 0,03

Найти: m(солі)- ? V(Н2О) -?

1. Обчислимо масу солі, яка необхідна для виготовлення розчину

m(солі) = m(р-ну)  * w(солі) = 500 * 0,03 = 15 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) = 500 - 15 = 485 г