150 грамів соди Na2CO3 розчинили у 700 грамах води. Визначти масову частку розчину що утворився?


Ответы на вопрос

Отвечает Мяделец Юлия.

m (Na2CO3) = 150 г

m (H2O) = 700 г

m (розчину) = 150 + 700 = 850 г

Весь розчин = 100%

w (Na2CO3) = 150 * 100 / 850 = 17,65%