Яку масу алюмінію використали, якщо внаслідок послідовних перетворень одержали алюміній сульфат

масою 171 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Кунакбаева Катя.

Відповідь:

0,2 моль х моль

2Al₂O₃=4Al+5O₂

2 моль 4 моль

n(Al₂O₃)=17:102=0,2 моль

х(Al)=0,2*4:2=0,3 моль

m(Al)=0,3*27=19 г

Пояснення: