фосфор қышқылы H3PO4,кальций нитраты Ca(NO3)2 қосылыстарының салыстырмалы молекулалақ массаларын

есептеңдер​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердобенцева Лада.

Ответ:

Объяснение:

2H3PO4 + 3Ca(NO3)2 = Ca3(PO4)2↓ + 6HNO3

6H(+) + 2PO4(3-) + 3Ca(2+) + 6NO3(-) = Ca3(PO4)2↓ + 6H(+) + 6NO3(-)

3Ca(2+) + 2PO4(3-) = Ca3(PO4)2↓